Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:34

Головна » 2017 » Жовтень » 20 » Інтерактивна лекція з громадянської освіти для учнів НВК № 11
Інтерактивна лекція з громадянської освіти для учнів НВК № 11

До учнів НВК № 11 з інтерактивною лекцією з громадянської освіти завітав волонтер ВМГО «Студентське братство» міста Маріупіль. Волонтер представив студентський проект   «Через  власний приклад». Проект здійснюється у 10 регіонах України в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та впроваджується організацією Pact в Україні. Серед завдань проекту – формування з числа школярів та студентів волонтерів, майбутніх громадських лідерів, навчання їх проведенню просвітницьких або екологічних акцій у своїх громадах.
Волонтер  розповів про досвід роботи в  громадській сфері, про досвід організації уроків пам’яті «Долаємо радянські міфи». Представник студентського братства розповів про екоакцію під Маріуполем, коли студенти вивезли 50 мішків сміття з пляжів Азовського моря. Дуже велику увагу волонтер звернув на тему зміни клімату в України.  Він продемонстрував відеоролики «Як ломаються стереотипи-діти з Донбасу у боротьбі за незалежність України», « Як перетворити сміття у гроші».
 Також волонтер пропагував підвищення екологічної свідомості та розповів про «історії успіху»  з розвитку громад: приклади адаптації до зміни клімату, впровадження енергоефективності, роздільного збирання та утилізації сміття, переваг відновних джерел енергії.

Переглядів: 277 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »