Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:18

boysfgdf453
Головна » 2019 » Вересень » 6 » Я маю право жити на землі, творити, дихати, учитись, примножувать багатства всі її, своєю Україною гордитись

Майбутнє кожної нації – це діти. Якими вони стануть – таким і буде майбутнє країни. Виростити і захистити дитину, зберегти її здоров’я, виховати у злагоді і мирі, зробити її щасливою – це перочергове завдання дорослих.

Тож з метою закріпити знання про права, свободи та обов’язки визначені Загальною Декларацією прав людини, Конвенцією ООН про права дитини; формувати правові знання школярів, почуття власної гідності, впевненості в собі; розвивати навички творчого підходу до власного життя, навички співпраці та взаємодопомоги; виховувати любов до класу, школи, Батьківщини у Бахмутському НВК № 11 відбувся Єдиний урок «Я маю право».

Під час уроку учням було роз’яснено, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі потреби. Також на уроці учнів ознайомили з поняттям булінгу, розповіли, як захиститися від нього, а також в ході занять з учнями проводились правові ігри. Усі присутні отримали інформаційні буклети на теми «Як протидіяти домашньому насильству?» та «Зупинимо булінг разом!»

Медіатори шкільної служби порозуміння «Крок назустріч» разом із психологом Єлизаветою Киричок провели акцію «Захисти свої права».

Класні керівники закликали учнів пам’ятати про свої права, добре знати їх та вміти ними користуватися, і не лише свої права, а й обов’язки, та прагнучи відстояти свої права, не порушувати права інших і саме головне - бути Людиною.

Переглядів: 181 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »