Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:14

Головна » 2017 » Листопад » 9 » Ярмарок майстрів у НВК № 11
Ярмарок майстрів у НВК № 11
Учні 4-В класу Бахмутського НВК № 11 під час виховної години «Ярмарок майстрів», присвяченій народним ремеслам України, поринули у світ української творчості та майстерності. Метою цього свята було розширювати уявлення учнів про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, духовне багатство української молоді в минулому, показати вміння учнів творити своїми руками красу, виготовляти не тільки корисні речі, але й прекрасні, які приносять естетичну насолоду.

Під час свята учні демонстрували вміння робити ляльки-мотанки, вишивати, в,язати, прясти, розписувати крашанки та посуд, танцювати та співати. До цього діти разом з класним керівником Любов,ю Голубовою ретельно готувались, знайомились з національними традиціями та ремеслами українського народу, мали можливість розкрити свої таланти, показати на що вони здатні, повеселитись і цікаво та змістовно відпочити.

На «Ярмарку» були присутні батьки та вчителі школи. Дідусь Ганни Єрмоленко назвав свято яскравим та корисним для дітей. Він знімав їхні задоволені обличчя під час роботи та спостерігав за бажанням навчитись  якомусь ремеслу. Мама Ганни Кондакової подякувала за участь у майстер-класі з виготовлення ляльки-мотанки. А хлопцям найбільш сподобались саме «дівчачі» заняття: розпис крашанок, в,язання та мотанки. Наостанок кожній дитині подарували дерев,яне яйце для розпису на згадку про таке незвичне свято.

Переглядів: 251 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »