Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:56

Головна » 2017 » Червень » 23 » Юні екологи Бахмутського НВК №11 – призери Всеукраїнського фестивалю натуралістів.

Екологічна освіта та виховання учнів - це не данина моді, а веління часу, продиктоване самим життям: для того, щоб сьогодні вижити і забезпечити існування людини в майбутньому, нинішньому поколінню необхідно оволодіти екологічними цінностями і відповідно до них будувати свої взаємини з навколишнім світом. Для вирішення завдань екологічного виховання учнів, як показує практика, доцільно використання форм і методів навчання із застосуванням ІКТ, таких як: екскурсії на природу або в музеї з відео-фотокамерою; презентації екологічних проектів; створення фотоколажів, презентацій та ін.

В Бахмутському НВК №11 багато років працює клуб «Еколог» (керівник Олена Друпп, учитель географії), члени якого беруть активну участь у різноманітних екологічних та творчих конкурсах, фестивалях. Молодші члени клубу «Еколог» взяли участь у Х Міжнародному екологічному конкурсі «Вода – джерело життя». Вони підготували багато фотографій, малюнків, презентацій на тему конкурсу. Журі обласного етапу нагородило Артема Друппа, учня 5-Б класу дипломом переможця, а Тамілу Литвинову, Марину Михальову, Ярославу Требік, учениць 6-х класів -  дипломами лауреатів. Презентація Артема «Бахмут – річка мого міста» направлена для участі у Всеукраїнському етапі.

Юні екологи також підготували роботи для участі у Всеукраїнському фестивалі «В об’єктиві натураліста». Вони створили відеофільм за підсумками участі в акції «Батарейки, здавайтесь!», підготували презентацію про подорож екологічною стежкою «Лісове намисто» та направили свої кращі фотороботи до журі обласного етапу. В результаті отримали гідні результати: фотороботи Артема Друппа «Краса та велич Святогір’я» посіли І місце, фотороботи Єлизавети Портнової «Зимова казка Карпат» – ІІІ місце, презентація Анастасії Бондарєвої та Аліни Нечаєвої «Лісове намисто» - ІІ місце, відеофільм «Захист ландшафтів річки Бахмут» - ІІІ місце у відповідних номінаціях. Фотороботи про Святогірськ представляли нашу область у Всеукраїнському етапі фестивалю, що відбувся у Чернівецькій області. Дуже приємно, що вони посіли там ІІІ місце.
Вітаємо наших талановитих учнів!

Переглядів: 190 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »