Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:21

Головна » 2019 » Серпень » 29 » Юні екологи відвідали екскурсію «Степи Донеччини»
Юні екологи відвідали екскурсію «Степи Донеччини»

Екологічна освіта та виховання учнів - це не данина моді, а веління часу, продиктоване самим життям: для того щоб сьогодні вижити і забезпечити існування людини в майбутньому, нинішньому поколінню необхідно оволодіти екологічними цінностями і відповідно до них будувати свої взаємини з навколишнім світом.

Тому екологічне виховання є одним із пріоритетних напрямків роботи Бахмутського НВК№11, де вже більше 20-ти років працює клуб «Еколог», що входить до складу громадського об’єднання «Турбота». Учасники клубу не тільки беруть активну участь у різноманітних конкурсах та акціях, але й залучають до цієї роботи всіх учнів НВК та їх батьків, активно співпрацюють із громадськими організаціями міста.

За ініціативи Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації інформаційно-просвітницький центр «Екологічна варта» реалізує програму «Екологічними стежками рідної України», метою якої є ознайомлення школярів нашої області з природними, історичними та культурними пам’ятками України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, формування активної позиції у збереженні довкілля.

У програмі взяли участь понад 3 тис. учнів Донеччини, серед них і члени клубу «Еколог», які є переможцями природознавчих конкурсів, олімпіад та змагань. 21 серпня команда з 15-ти старшокласників у супроводі Олени Друпп, учителя географії, Наталії Антонюк, учителя інформатики, відвідала еколого-краєзнавчу екскурсію «Степи Донеччини», під час якої учні побували на території регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик» та завітали до музею історії села Олександро-Калинове.

Завдяки екскурсоводам, які професійно провели дані заходи, діти познайомились із унікальними природними об’єктами нашого краю, відчули відповідальність за збереження навколишнього середовища, отримали заряд позитивної енергії для подальшої екологічно-просвітницької діяльності.

Юні екологи та їх наставники висловлюють щиру вдячність Департаменту екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації, інформаційно-просвітницькому центру «Екологічна варта» за надану можливість узяти участь у програмі «Екологічними стежками рідної України».

Усі ми повинні пам’ятати, що живемо в одній із найгарніших місцевостей України і маємо піклуватися про красу та чистоту свого краю!

Переглядів: 95 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2019  »