Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:32

Головна » 2018 » Лютий » 13 » Юні помічники інструкторів  з інформування про мінну небезпеку Данської Групи з Розмінування продовжують роботу в Бахмутському НВК № 11

Старшокласники НВК, юні помічники інструкторів з інформування про мінну небезпеку разом із заступником директора з виховної роботи Оленою Подопригорою, педагогом-організатором Іриною Махник, педагогом соціальнм Єлизаветою Киричок, бібліотекарями  Інессою Заворотнею та Веронікою Моїсеєвою   ведуть постійну роботу з учнями Бахмутського НВК 11 з інформування про мінну небезпеку з метою зменшення рівня небезпеки та створення умов для безпечного життя цивільного населення.

Робота з учнями включає навчальні та тренувальні ініціативи, спрямовані на збільшення обізнаності щодо загроз, існуючі ризики та посилення мотивації для безпечної поведінки дітей .

Для учнів  постійно проводяться заняття та тренінги з тем «Вплив мін та вибухонебезпечних залишків війни», «Загальний огляд протимінної діяльності», «Ознайомлення із стандартними оперативними процедурами ДГР щодо «Інформування про небезпеку», «Зміна поведінки», «Як проводити ІМН серед дітей та дорослих», «Практичні заняття з ІМН». Учасники тренінгів за допомогою інтерактивних методів навчання, роботи в групах, захисту проектів  отримають практичні знання з інформування про мінну небезпеку, які повинні передати молодшим учням та своїм одноліткам та використовувати у подальшій роботі з дітьми.

Інструкторами з інформування про мінну небезпеку Данської Групи з Розмінування у класах  були проведені уроки на тему «Інформування про мінну небезпеку». Ці заняття проходили за підтримки ЮНІСЕФ. На уроках учні знайомилися з різновидами піхотних, танкових мін, з тими знаряддями, що могли залишитися після Другої світової війни, а також після проведення АТО. Учні повторили правила поведінки, алгоритм дій при знаходженні небезпечного предмету.

Діти отримали багато корисної інформації про небезпеку мін та боєприпасів, які не вибухнули; пройшли інструктаж, як необхідно діяти у різних небезпечних обставинах.

Для учнів демонструють відеофільми «Діти повторюють», «Позитивчик», мультфільми ЮНІСЕФ Україна про мінну небезпеку «Лісовий скарб», «Весняні канікули», «Повітряний змій».

Переглядів: 187 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »