Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 09:43

Головна » 2018 » Січень » 17 » Канікули з поліцейськими: випускники Бахмутського НВК № 11 познайомилися з інтелектуальними технологіями безпеки

Під час зимових канікул головний офіс поліції Донеччини у Маріуполі, за традицією, відкрив двері для дітей. Поліцейські продемонстрували школярам Бахмутського НВК № 11, членам молодіжної ГО «Ліга майбутніх поліцейських» сучасний аналітичний центр, камери інтелектуального відеоспостереження, смарт-зупинку, кінологічний центр та інші ноу-хау.

В Єдиному аналітичному сервісному центрі підлітки познайомилися з роботою операторів колл-центру 102, диспетчерів та аналітиків, зсередини побачили, як працює система інтелектуального відеоспостереження та здійснюється керування нарядами по всій області.

Діти відвідали музей, де зберігаються речі правоохоронців, які загинули від рук бойовиків, відстоюючи незалежність України, і трофеї, які є свідченням проросійської агресії.

Поліцейські провели для школярів екскурсію на зупинку громадського транспорту біля обласного главку, оснащену кнопкою екстреного виклику поліції, відеокамерою, електронним терміналом та екраном з онлайн-графіком руху транспорту. Молодь оцінила зручність поєднання нових технологій та безпеки.

IT-фахівці також провели для дітей майстер-клас з користування мобільним додатком «Поліція Донеччини».
Крім того, юні гості побували в кінологічному центрі поліції Донеччини та поспілкувалися з чотирилапими детективами, які показали, як вони знаходять вибухівку та затримують злочинців.

Далі старшокласників запросили до «Академії поліції» Донецького юридичного інституту, де розповіли про умови вступу у виш. Деякі хлопці та дівчата вже визначилися з майбутньою професією та планують вступити до відомчого навчального закладу та стати поліцейськими.

Переглядів: 241 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »