Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 21.10.2018, 19:23

Головна » 2018 » Вересень » 5 » Хай буде рік шкільний для нас щасливий!
Хай буде рік шкільний для нас щасливий!

Перший урок у навчальному році 2018 року у Бахмутському НВК  № 11 сприяв вихованню та розвитку ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини.

Для малюків класні керівники НВК № 11 підготували виховні години  «Діти об’єднують Україну», «Ми – діти європейської родини», «Ми – діти Європи». Учні середньої ланки спілкувалися на серйозні теми «Повага до європейських цінностей», «Історія нескорених», «Я – громадянин України – європейської країни»,  «Європеєць – в Україні, Українець – в Європі», «Під синьо-жовтими прапорами України та Євросоюзу».

Учні 10-11 класів присвятили перші уроки темам «Прагемо миру», «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», «Європейські цінності – основа демократичної України», «Моя країна у співдружності європейських народів».

Уроки проходили у формі квестів, екскурсій, дебатів, конкурсів, командних ігор та круглого столу.

Учні поглибили свої знання про культуру, історію та традиції мешканців європейських держав, ще раз усвідомили свою приналежність до європейської спільноти та ще раз звернулися до почуття національної гідності, любові та поваги до різної землі,людей на культурного надбання.

Увага також приділялась святкування Дня Незалежності України, шляху України до Незалежності та за 27 років після, успіхи та досягнення у політиці, спорті, культурі, про вступ до ЄС.

Учні та усі учасники перших вересневих уроків впевнені, що Україна з її великим природним, економічним, духовним, інтелектуальним та культурним потенціалом може посісти лідируюче місце серед країн Європи.

Класні керівники закликали дітей до плекання європейських цінностей-миру та прав людини, демократії та верховенства права, поваги до інших культур, солідарності, свободи та рівності.

Сподіваємось, що перший урок у цьому навчальному році налаштував дітей на навчання, спонукав на корисні роздуми  та мотивував на досягнення у навчанні!

Переглядів: 90 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »