Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:15

Головна » 2017 » Січень » 12 » Христос народився! Славімо його!
Христос народився! Славімо його!

Одним з найзнаменніших і найвеличніших свят є Різдво Христове.  Це -час великої радості та Божого благословення. В цей час всі співають колядки та вітають усіх зі святом Різдва.

11 січня учні Бахмутського НВК № 11 мали змогу переглянути Різдвяний вертеп у виконанні учнів 7-А та 7-Б класу під керівництвом учителя української мови та літератури  Марини Зеленської.

Учні за допомогою театралізованої вистави занурили дітей у біблійні оповіді про народження Христа. У  ангелів, князів, жидів, пастушків та інших дійових осіб вертепу перевтілювалися семикласники. Такі передноворічні театралізовані святкування – шкільна традиція.

- Це дуже весело та цікаво, - каже учениця 7-Б класу Лєра Чернишева.

– Кожен з нас зображає різних персонажів і ніби перевтілюється в них, – додає Анна Аніна.

– Ми справді дуже добре підготувалися. Кожен старався пошити собі якомога правдоподібніший костюм. А ще нам дуже допомагала та підтримувала класний керівник, Наталя Степанівна Антонюк, - розповів Микола Жук, учень 7-А класу.
         Діти поділилися різдвяною радістю та через спів колядок запалили серця присутніх миром і любов’ю. Всі із захопленням спостерігали за дійством, співчували героям і раділи разом з ними.

Після святкової вистави Марина Зеленська сказала: «Вертеп - це дійство, яке проголошує радісну звістку - народження Іісуса Христа. У кожну оселю, кожну родину це свято приносить мир, щастя, добробут, благополуччя.»

Усі колядники  отримали подарунки-чарівних янголів від викладачів кафедри Львівського медичного університету ім. Данили Галицького та вдячних глядачів.

Христос народився - славімо Його!

Переглядів: 217 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 4.0/1
«  Січень 2017  »