Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:06

Головна » 2017 » Вересень » 18 » Книжка для людини – як сонце у житті
Книжка для людини – як сонце у житті

Можна довго розповідати про важливість книги в житті людини. Про це знають всі: дорослі, діти, навіть молодші школярі, які ще тільки вчаться читати. Саме для них, для учнів 1-х класів, у Бахмутському НВК № 11 були проведені їх перші в житті бібліотечні уроки, які проходили під гаслом «Бібліотека – країна книжок». Також відвідати уроки були запрошені учні з особливими освітніми потребами , які залюбки прийняли запрошення!

Під час цих уроків бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Вероніка Моїсєєва знайомили учнів із бібліотекою, правилами поведінки в бібліотеці;  за допомогою ігор та вікторин учили спілкуванню  з  книгою та гігієною читання. Зокрема, школярі грали в гру, присвячену правилам поводження себе у бібліотеці, відповідали на питання вікторини «Що любить книга», дивилися відеоролик «Дивовижні казки» та навіть танцювали. Учні були активними і зацікавленими, показали себе гарними «казкознавчиками».

Учням дуже сподобалися бібліотечні уроки, адже бібліотекарі творчо віднеслися до їхньої розробки. За допомогою мультимедійних технологій, які були використані під час уроків, школярам наочно демонструвалися правила обережного ставлення до книги.

Натхненні екскурсією, учні подякували бібліотекарям та пообіцяли бути акуратними та охайними читачами.

Переглядів: 280 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »