Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:34

Головна » 2017 » Лютий » 5 » Коннити Ва, Японіє!
Коннити Ва, Японіє!

Другого лютого у НВК № 11 учні та педагоги відкрили двері до загадкової  та    стаодавньої країни Сходу - Японії.

Президентом України Петром Порошенко 2017 рік був оголошений роком Японії. Указ про це був підписаний під час зустрічі президента із послом Японії в Україні Сігекі Сумі. За словами Петра Порошенко, ця безпрецедентна подія стане  важливої віхою у двосторонніх відносинах між країнами, сприятиме зближенню культур та народів, посилить міжлюдські контакти. Рік Японії проходить у 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. Японія має принципову позицію щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України та сприяє здійсненню реформ у нашій державі.

Ми відкриваємо для себе країну навпаки, незвичну та загадкову для нас. Кішки без хвостів, сади з каменів,чайна церемонія, квітуча сакура, мистецтво бонсай та ікебана, аніме, смачні суші  та кольрові кімоно.

Учні виконали хоку Басьо українською, російською та японською мовами. Спортсмени клубу «Бусі-До», кандидати в майстри спорту України, чемпіони України з карате-до Данило Сцельник, Данило Чуйко, Денис Стиранець  продемонстрували прийоми бойового мистецтва карате, виконали ката. Дівчата заворожили глядачів ніжним та тендітним танцем з вєєрами під японську мелодію.

Ми готові подорожувати Японією весь рік слідом за цвітінням її квітів і дерев, дізнаватись про незвичайні свята цієї країни, вивчати її природу і традиції.

Бажаємо, щоб Японія, країна сонця, що сходить, стала ближчою до кожного українця!

Переглядів: 189 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »