Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:20

Головна » 2018 » Травень » 8 » Кубик-рубікоманія в Бахмутському НВК № 11
Кубик-рубікоманія в Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 зібрались любителі поскладати головоломки на швидкість та навіть створити із них справжній витвір мистецтва.

Подібний захід у НВК організовано вперше.  Участь у змаганнях взяли 15 хлопців 5-7 класів. Результати здивували навіть організаторів, молодих педагогів НВК – Олександру Кунченко, учителя фізичного виховання, та Вероніку Моїсєєву, учителя англійської мови.

– Ми організували змагання, для того, щоб побачити скільки дітей захоплюються швидкісним складанням кубика Рубіка. Зареєструвалося 10 учасників . І ще пять прийшли спробувати свої сили поза конкурсом. Хоча наші змагання аматорські, всі учасники – професіонали, які повинні розвиватися і брати участь у масштабних всеукраїнських змаганнях, – розповідає заступник директора з ВР Олена Подопригора.

Конкурсанти збирали кубик Рубіка розміром 3х3. Вони енергійно ворушили пальцями, встановлюючи особисті рекорди. Зізнаються, є кубики, які складати набагато важче

– В мене є кубик 2х2, 3х3 і 5х5. Останній складати найважче, бо там багато дрібних кубиків і треба багато крутити. Кубик Рубіка - найкраща гра. Цю головоломку мають всі мої однокласники, – зізнається учасник змагань Артем Коноваленко.

12-річний Ігор Чикунов, учень 6-В класу, склав кубик Рубіка за 15,26 секунд. Найкращий його результат – 13 секунд. Щоправда хлопцю лише раз вдалося так швидко зібрати головоломку. Перший кубик хлопцю подарували батьки. З того часу гра перетворилася у змагання. Свої вміння хлопець продемонтував на змаганнях з швидкісного складання кубика Рубіка та виборов перше місце.

Друге місце посів учень 6-Б класу Олексій Ковтун з результатом 22, 67 секунд, третє – учень 6-Б класу,   Віталій Обухов (33,39 секунд). Переможці були нагороджені дипломами, а для всіх учасників організатори підготували солодкий подарунок.

Організатори змагань очікують, що наступного року до них прийдуть нові учасники. Діти вчаться у різних людей і потім навіть перевершують своїх вчителів.

Організатори турніру переконані, що такі вправи дозволяють розвинути  у дітей швидкість приймання рішень та логіку.

Переглядів: 115 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »