Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:20

Головна » 2017 » Жовтень » 19 » Квіткові канікули у НВК № 11
Квіткові канікули у НВК № 11

Фельдман Екопарк у місті Харків - це багатосторонній благодійний проект, який об'єднує в собі турботу і допомогу тваринам, терапію для дітей з особливими потребами, реабілітаційну, науково-дослідницьку та освітню бази, а також дозвілля для тих, хто любить природу. Територія Фельдман Екопарк - найкраще місце для яскравого активного відпочинку, оздоровлення гостей міста. Тут об'єднані різноманітні майданчики, де кожен відвідувач зможе знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі зі своїми близькими. Тому на осінніх канікулах група учнів НВК  № 11 відвідала це чудове місце.

Учням та педагогам НВК пощастило побачити Бал хризантем. Спеціально до ювілейного параду осінніх квітів фахівці висадили 30 тисяч кущів. Радувала око гостей не тільки широка гама відтінків хризантем, а й багата колекція сортів - в Екопарк їх було представлено більше 60-ти. Всі яскраві красуні були вирощені українськими та західноєвропейськими колекціонерами спеціально для флористичного фестивалю Фельдман Екопарк.

Крім квіткових композицій, які прикрасили кожен куточок Регіонального ландшафтного парку, флористи попрацювали і над створенням квіткових скульптур. Понад десять гігантських образів: мавп, зайців, ведмедів, свинок, оленів, черепах.

Тож учні НВК мали чудову можливість вільно прийти до парку, насолодитися фарбами життя, погодувати верблюдів, кізочок, поросят, лебедів, кроликів, насолодитися співом багатого розмаїття пташок та просто побачити рептилій, хижаків, свійських тварин, мавп. Усі залишися задоволеним та захопленими.

Гарного всім відпочинку!

Переглядів: 218 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0