Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 17:41

Головна » 2019 » Червень » 5 » Літній відпочинок учнів Бахмутського НВК № 11 з «Усмішкою»
Літній відпочинок учнів Бахмутського НВК № 11 з «Усмішкою»

Канікули! Канікули! Весела ця пора!
Нам хочеться співати – бо це наше життя!
Бо ми такі красиві, усміхнені щодня,
Сьогодні в нашім таборі чудове відкриття!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Тому, 03.06.2019 р. урочисто відкрив свої двері для дітвори літній пришкільний табір "Усмішка" Бахмутського НВК № 11. Це  свято,  якого з нетерпінням чекали діти та дорослі! Цього року, наш літній табір працює на базі ЗОШ №5, ЗОШ №7 та англомовний пришкільний майданчик розміщено у будівлі НВК №11.
 Відкриття табірної зміни розпочалося зі святкової лінійки, де зі словами привітання виступила начальник табору Ірина Варкінтін. Вона ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня та оголосила перший конкурс на кращу емблему загону, кращу промовку та кращу стіннівку.

На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – День знайомств. Відпочивальники табору, склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.

День почався активно із зарядки, на хвилях позитиву діти брали  участь у складанні Кубіка Рубіка під керівництвом вчителів фізичної культури Наталі Шовкопляс та Олександри Кунченко. Учитель фізичного виховання організував для вихованців англомовного майданчику шаховий турнір. Другий та третій загін разом з Оленою Гришко грали у руханку «Рибак та рибка», грали у футбол, стрибали у класики, а молодші школярі з 1 загону розмальовували розмальовки разом зі своїми вихователями Оленою Задніпровською та Вікторією Кушнір.

Окрім цього вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

А у НВК №11 стартував мовний майданчик. Незважаючи на канікули діти із зацікавленням продовжують удосконалювати знання та навички з англійської мови в ігровій формі та сучасному форматі. Нестандартні форми роботи мотивують дітей втілювати вивчення в мовленнєвому спілкуванні.

Учитель фізичного виховання  Андрій Артюхін організував для вихованців англомовного майданчику шаховий турнір.

Отож, маємо надію, що сьогоднішній день запам’ятається дітям іграми, піснями, розвагами!

А життя у таборі вируватиме… Кожен день буде наповнений новими враженнями, знайомствами, приємними моментами спілкування, зустрічами із прекрасним, захоплюючими конкурсами, змаганнями, екскурсіями, табірними іграми.

Переглядів: 139 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »