Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:07

Головна » 2018 » Червень » 12 » Літній відпочинок з посмішкою
Літній відпочинок з посмішкою

Літо – найяскравіша, найкольоровіша пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Саме для цього пришкільний  дитячий оздоровчий табір «Усмішка» з денним перебуванням та пришкільний майданчик, організовані  на базі Бахмутського НВК № 11, продовжують свою роботу.

У пришкільному таборі реалізується  право кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб.

Виховний процес з дітьми в таборі поєднує відпочинок, активне спілкування з природою, працю, спорт, які об’єднуються у тематичні дні, що проводяться під певним гаслом. Майже щодня з вихованцями табору проводяться конкурси, до яких діти завзято готуються, проводяться різні спортивні змагання. Діти здійснюють цікаві і пізнавальні екскурсії, дивляться дитячі казки, фільми та мультфільми. Особливі емоції у дітей викликає відвідання ДЮК «Дельфін», катання на байдарках,  проведення спортивних змагань з футболу, волейболу, настольного тенісу.

Також програма пришкільного табору насичена іграми, конкурсами, святами. Діти беруть участь у конкурсах малюнків на асфальті, конкурсах-шоу, пізнавальних та жартівливих іграх, спортивних змаганнях, казкових вікторинах. Організується змістовне дозвілля та виховання, проводяться заходи , які поєднують в собі відомості з різних галузей знань,  елементи гри, змагання, тренінгу. Вони  розвивають  у дітей пізнавальні інтереси та творчі здібності.

Переглядів: 139 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »