Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:07

Головна » 2018 » Квітень » 3 » Любов до книги - любов до мудрості
Любов до книги - любов до мудрості

Всеукраїнський тиждень дитячого читання - це свято, яке має багаторічні традиції і у наш час воно, як ніколи, набуває особливого змісту: тактовно, ненав’язливо, але цікаво і захоплююче організувати зустріч дитини і книги. Ці дні – нагода безпосереднього контакту з читачами, популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки як скарбниці знань.

Друга половина тижня дитячого читання пройшла  під назвою «Любов до книги - любов до мудрості». З учнями 4-х класів бібліотекарі Бахмутського НВК№11 Інесса  Заворотня та Вероніка Моїсєєва провели літературний пазл та спринт-конкурс «Словознайка», де діти дружніми командами залюбки занурилися в чисте джерело народної мудрості. Під час бібліотечних заходів діти отримали море задоволення від відповідей на каверзні питаннячка, розширили  свій світогляд, отримали  частинку любові  і тепла.

Для учнів 6-х класів була організована віртуальна подорож до сучасної друкарні. За допомогою цікавих відеороликів бібліотекарі ознайомили учнів зі складним процесом народження друкованого шедевру.

Ще одним незвичайним заходом стала година креативу «Відчуй себе автором», упродовж якої бажаючі мали змогу зіграти в кубики із зображеннями, з яких потім створювали маленькі історії.

Не залишилися  байдужими користувачі відділу літератури для учнів 7-9 класів, від перегляду пригодницької літератури, представленої на книжковій виставці «Для допитливих читачів».

Книжкові відкриття, бібліотечні уроки, різноманітні творчі завдання - таким був цього року Тиждень дитячого читання у бібліотеці Бахмутського НВК №11.

Переглядів: 81 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »