Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:12

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Мандрівка до світу професій
Мандрівка до світу професій

З метою   розширити і збагатити знання учнів про професії, закріпити поняття учнів про різновиди професій,     ознайомити з перевагами та недоліками різних професій, виховувати ціннісне ставлення до праці, формувати у молоді професійні життєві плани, спрямовані на вибір професії, у Бахмутському НВК № 11 учні 5-8 класів представили агітбригади у рамках шкільного  конкурсу «Цікавий світ професій».

Діти з гумором та серйозно, з піснями, танцями відеороликами представили улюблені професії. На сцені запанувала професійна атмосфера. Учителі, лікарі, художники, фотографи, депутати, продавці, водії, поліцейські прославляли свої професії та закликали приєднатися до їхніх рядів.

Сподіваємось, що цей захід, проведений у рамках Місячника профорієнтації та трудового навчання, оголошеного Управлінням освіти,  допоможе учням у визначенні цілей на майбутнє, мотивує їхню подальшу навчальну діяльність при виборі професії,  розширить знання учнів про професії, які мають сталий попит на ринку праці, підтримує бажання працювати, не лінуватися, виховувати шанобливе ставлення до будь-якої професії.

Переглядів: 226 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 1.0/1
«  Лютий 2018  »