Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:41

Головна » 2020 » Січень » 20 » Мандрівка учнів Бахмутського НВК № 11 країною Оз
Мандрівка учнів Бахмутського НВК № 11 країною Оз

Чи чули Ви історію про Чарівну країну Оз? Оточена непрохідною пустелею та кільцем із гір, знаходиться вона там, куди майже неможливо дістатися без допомоги чарів… Одного разу дівчинка на ім’я Дороті потрапила туди, коли жахливий смерч підняв у небо її будинок і заніс у таку далечінь, що й уявити важко… Знаменита казкова повість американського письменника Лаймена Френка Баума, написана на початку минулого століття, і сьогодні користується величезною популярністю у дітей. Тому що сьогодні, як і багато десятиліть тому, дітям цікаві книжки, повні дивних і неймовірних пригод, книжки, в яких живуть добрі та злі чарівники, тварини, що говорять, фантастичні створіння.

Повість оповідає про неймовірні пригоди дівчинки Дороті та її песика Тото. Опинившись у казковій Країні Оз, вони потрапляють у вир карколомних подій і за допомогою своїх вірних друзів — Страшила, Лякливого Лева та Бляшаного Лісоруба — долають усі перешкоди на своєму шляху. Як у всякій чарівній казці, добро і правда перемагають тут зло й облуду, а головні герої стають для юних читачів взірцем для наслідування.

Серед учнів молодшої ланки Бахмутського НВК № 11 авторизований переклад цього твору під назвою «Чарівник Смарагдового міста» є чи найпопулярнішою книгою і саме тому бібліотекарка Інесса Заворотня завітала до учнів 3-го класу аби розповісти їм про оригінальну історію та разом із дітьми поринути у чарівний світ країни Оз. На час заходу учні перетворились на мешканців чарівної країни та подібно їм вирушили до Смарагдового міста аби отримати свої нагороди. Подібно героям повісті діти долали перешкоди та випробовували свою спостережливість, уважність, креативність та навіть вміння рахувати!

Переглядів: 40 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »