Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:31

Головна » 2017 » Лютий » 10 » Медіаграмотність учнів. Педагоги йдуть на допомогу
Медіаграмотність учнів. Педагоги йдуть на допомогу

Педагоги  Бахмутського НВК№11 зібралися у динамічні групи в формі педагогічного інтерв'ю з елементами тренінгу, щоб опрацювати матеріал із теми «Формування медіа-компетентностей учнів як невід’ємна складова їх підготовки до ефективної взаємодії із сучасним інформаційним середовищем». Спочатку заступник директора з НМР Олена Лавренко  ознайомила присутніх із новою редакцією Концепції впровадження медіаосвіти в Україні (схвалено Президією НАПН України 21 травня 2016 р.), зазначивши, що медіаосвіта, як окремий напрям педагогічної діяльності, має забезпечити дитину необхідними уміннями безпечно взаємодіяти з телебаченням, Інтернетом та іншими медіа,  не зловживати і не шкодити власному розвитку та психологічному благополуччю.

Протягом засідання вчителі взяли участь у вправах «Стоп - фейк», «Промивання мізків», «Співставляй та аналізуй», які готують особистість до  захисту від маніпуляцій свідомістю та пропаганди під час інформаційних війн. Відкритий мікрофон дозволив  учасникам засідання висловити свою думку щодо агресивності інформаційного простору, продовження гібридної війни та недостатнє забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів із боку виробників медіа продукції. У кінці заходу педагоги склали пропозицію щодо приєднання навчального закладу до всеукраїнського проекту масового експериментального впровадження медіаосвіти в усіх областях України, який розпочинається з 2017 року.

Переглядів: 179 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »