Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:59

Головна » 2019 » Квітень » 16 » Ми обираємо здоров'я!
Ми обираємо здоров'я!

Збереження здоров’я та забезпечення повноцінного життя людей є одними з найважливіших цілей світової спільноти. Здоров’я населення є однією з найбільших цінностей, необхідною умовою для соціально-економічного розвитку країни. З 6 по 13 квітня 2019 року у Бахмутському НВК пройшов Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я в Україні. Мета Тижня – довести до учнів, що здоров'я людини на 70 % залежить від них самих. У рамках тижня були проведені різноманітні заходи, направлені на підвищення рівня знань учнів щодо користі здорового способу життя, фізичної активності, правильного харчування, гігієни навчання, профілактики туберкульозу, ВІЛ-інфекції, пагубного впливу шкідливих звичок.

Під час уроку «Громадське здоровя» для усіх учнів школи класні керівники висвітлили питання громадського здоров’я, формування здорових навичок та відповідального ставлення до власного здоровя і життя. До учнів 5-В класу завітали працівники Бахмутської центральної лікарні педіатр Ольга Гаврошенко, лікар – епідеміолог Наталя Іваненко, сестра медична НВК Юлія Ніколаєва.

Медпрацівники розповіли про шляхи зміцнення здоров'я населення, попередження захворювань, збільшення тривалості активного та працездатного віку, про режим дня. Учні зосередили свою увагу на питанні «здоровий спосіб життя», формували прагнення вести здоровий спосіб життя, негативне ставлення до тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії; підвищували санітарно-гігієнічний рівень учнів, виховували дбайливе ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих.

Переглядів: 129 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »