Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:33

Головна » 2019 » Листопад » 28 » Місячник здорового способу життя у Бахмутському НВК № 11
Місячник здорового способу життя у Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 за традицією в листопаді щороку проходить Місячник здорового способу життя.

Із метою формування відповідального ставлення до власного здоров’я, активного розуміння поняття здорового способу життя, попередження виникнення шкідливих звичок 14 листопада відбувся відкритий захід «Ми обираємо здоровий спосіб життя», який підготувала і провела вчитель російської мови та літератури Наталя Полякова з учнями 9-В класу.

Учні активно брали участь в обговоренні питань про здоров’я та здоровий спосіб життя, чим підтвердили актуальність цієї теми для підлітків.

У ході роботи над груповими завданнями хлопці та дівчата згадали прислів’я, приказки, фразеологізми про спорт, шкідливі звички, режим дня та інше. Корисною для дев’ятикласників стала вправа за методикою критичного аналізу інформації «Фішбоун», яка дозволила виявити всі переваги здорового способу життя та з’ясувати небезпечність шкідливих звичок для здоров’я людини.

Дуже цікаві відповіді учнів пролунали під час завдання продовжити фразу «Я не буду курити, вживати алкоголь, наркотики тому, що….». Думки дітей підтвердили їх зацікавленість у здоровому майбутньому та негативне ставлення до однолітків, які мають шкідливі звички. Інтерактивна вправа «Літній дощ» спонукала дев’ятикласників до злагодженої роботи, задля виконання спільної справи. Під час перегляду та обговорення відеоролика «Скажи НІ наркотикам!», учні ще раз нагадали собі про наслідки вживання цих небезпечних речовин. Наприкінці заходу учні зробили висновки, що здоров'я - найголовніше багатство людини.

Лише здорова людина може здобути освіту, опанувати цікаву професію, принести користь державі, із задоволенням та на повну силу працювати в обраній галузі. Тільки здорова, всебічно розвинена, освічена людина здатна керувати своєю долею та впливати на розвиток своєї країни, саме тому формуванню здоров'я потрібно приділяти багато уваги з самого початку життя. Цей виховний захід дав можливість учням впевнитися: яким буде здоров'я, а потім усе життя, залежить від них самих.

Переглядів: 96 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »