Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 02:53

Головна » 2018 » Травень » 22 » Міжнародна науково-практична конференція «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ІНТЕГРОВАНОГО    НАВЧАННЯ»

Реформування освіти – це потреба часу, яка виникла у зв’язку з прискоренням еволюційних процесів у середовищі людства, тому важливим є відкритий процес обговорення того, яке бачення цього явища існує у науковців та вчителів. Саме для цього у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка 17-18 травня відбулась Міжнародна науково-практична конференція «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА ІНТЕГРОВАНОГО    НАВЧАННЯ».

В конференції приймали участь науковці, викладачі, вчителі з Тернополя, Львова, Дніпра, Києва, Житомира, Чернігова, Херсону, Луцьку, Бахмуту, Варшави, Люблино.

Учасниками було розглянуто та обговорено наступні питання: Розвиток інтегрованого навчання в історії української та зарубіжної школи і педагогіки; запровадження інтегрованого підходу до навчання в закладах дошкільної та початкової освіти; наступність вивчення природничих предметів у загальноосвітній школі, інтеграція природничих наук у змісті освіти основної та старшої школи, європейський досвід упровадження інтегрованого навчання та перспективи його використання в новій українській школі.

Видавництво «Підручники та посібники» подарувало учасникам конференції навчальну літературу та запросило до співпраці. Час конференції збігся з Міжнародним Днем вишиванки тому всі учасники могли долучитись до цієї події та познайомитись з яскраво вбраним містом. Делегати конференції також відвідали музей політичних репресій та Зарваницький духовний центр, Собор Зарваницької Матері Божої.

Переглядів: 126 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »