Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 17:15

Головна » 2019 » Вересень » 24 » Міжнародний День миру у немирний час у Бахмутському НВК № 11
Міжнародний День миру у немирний час у Бахмутському НВК № 11

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши це свято.

День миру – 2019 актуальний як ніколи і для України, і для сучасного світу, який страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів. Бібліотекарі Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Марина Важинська активно долучилися до проведення заходів з відзначення Міжнародного Дня Миру.

З учнями 1-ш та 4-х класів булі проведені заходи під загальною назвою “Міжнародний День миру у немирний час”. Метою цього заходу було привернення уваги кожного з нас до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги, а також закликати світову спільноту в цей день подумати про ці проблеми і шляхи їх вирішення.

Учні 1-го класу віддали свої паперові долоньки за мир, а учні 4-го класу разом з бібліотекарами склеїли мапу України та прикрасили її крилатими символами миру – голубками. Міжнародний день миру дає кожному з нас заклик до примирення, порозуміння, спільної роботи. Цього дня низько схиляємо голову перед людьми, які підтримують найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.

Тож сьогодні МИР ПОТРІБЕН, як ніколи! Для залучення уваги до цієї глобальної проблеми 21 століття бібліотекарі НВК організували тематичну бібліотечну виставку «Ми за мир». Читачам були запропоновані книги, що розкривають значущість боротьби за мир для людей будь-якої країни.

Переглядів: 136 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »