Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:57

Головна » 2020 » Березень » 5 » Міжнародний жіночий день в Бахмутському НВК № 11
Міжнародний жіночий день в Бахмутському НВК № 11

Березень – чудова, ніжна пора пролісків, першого сонячного тепла та вічного відродження природи. Із пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято - Міжнародний жіночий день 8 Березня, свято весни, свято кохання, свято її величності Жінки.

На честь цього березневого свята учні Бахмутського НВК № 11 підготували для своїх вчительок шкільний святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. На святі лунали слова привітання рідним матусям, бабусям, сестрам, вчителям, ветеранам педагогічної праці.

Талановиті учні порадували усіх присутніх своїм співом, запальними танцями, зворушливими віршами.

Із привітальними словами до присутніх звернулася директорка школи Наталя Дроздова та вручила вітальні листівки від міського голови Олексія Реви. Наталя Дроздова побажала усім колегам та матерям учнів тепла і любові в серцях, чудового настрою, прекрасного самопочуття, постійного відчуття щастя, щоденної радості в душі, чарівних почуттів любові і ніжності, хорошого настрою і впевненості в собі, успіхів у творчих справах і починаннях.

Танцювальний колектив «Нараяна» та тренер колективу Володимир Слєпов також долучилися до привітань та подарували хореографічні композиції.

До концерту долучилась і шкільна команда КВК, керівник Ірина Махник, яка подарувала гарний настрій, посмішки та оригінальні фокусні трюки.

Дуже приємно, що на святі були присутні і мами учнів, які спостерігали за своїми талановитими дітьми.

Переглядів: 62 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2020  »