Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 02:08

Головна » 2018 » Грудень » 12 » Мораль і право, право і закон - рушійні сили для життя людини
Мораль і право, право і закон - рушійні сили для життя людини

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини у Бахмутському НВК № 11 був проведений Всеукраїнський урок права. Під час Всеукраїнського уроку права учні поглибили й розширили свої знання про права і свободи людини, розтлумачили поняття «права і свободи людини», дізналися про види прав, міжнародні документи з питання врегулювання прав людини та прав дитини, зрозуміли значущість і актуальність документів з прав людини для забезпечення сучасного захисту прав і свобод особистості.

Дуже цікаво учні аналізували зміст окремих статей Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини, Конвенції про захист прав і основних свобод людини. На Уроці права виступили члени клубу «Правознавець» разом із учителем правознавства Володимиром Сутковим та професором Харківського юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Костянтином Гусаровим.

Члени Шкільної Служби Порозуміння та члени Ліги Майбутніх Поліцейських були залучені до проведення цих уроків, старшокласники намагалися донести інформацію так, щоб кожен ще раз усвідомив першочерговість пріоритету загальнолюдських цінностей, виразив повагу до прав людини, до Законів України, та визначив себе як свідому особистість, яка здатна жити й творити в сучасному демократичному суспільстві.

Під час проведення Єдиного уроку права учні 1-4 класів вирішували правові ситуації, учні 5-11 - робили міні-проекти, працювали з правовою термінологією. Класні керівники закликали своїх вихованців знати свої права, щоб вміти захистити себе, та не забувати,що такі самі права має кожна людина, незалежно від статі, мови, релігії, кольору шкіри. Повага і любов до людей, що тебе оточують може змінити світ.

Переглядів: 58 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »