Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:37

Головна » 2019 » Жовтень » 4 » Мудрець сказав: «Краса врятує світ!», але уже протягом століть панує інша істина проста: «Наш світ рятує доброта»

Із метою ознайомити дітей з поняттям добра і зла, ласки, байдужості, жорстокості; формувати моральні уявлення в почуття; розвивати духовно-моральне мислення; сприяти вихованню бажання творити добро, співчуття до безпритульних тварин; здатність засуджувати жорстокість, байдужі вчинки до Всесвітнього дня тварин, у Бахмутському НВК № 11, за ініціативи Фонду «Happy Paw» та підтримки МОН України для всіх учнів відбувся «II Всеукраїнський урок доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

На уроках спілкування, квестах, просвітницько-виховних заходах вчителі обговорили з учнями важливі питання ставлення до тварин, піклування про них та відповідального поводження. Також, 2 жовтня Національним Реєстром Рекордів України було зафіксовано новий рекорд України «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня». У цей день в рамках встановлення рекорду для учнів початкової ланки пройшли бесіди «Тварини – наші друзі», «Вiдносини мiж людиною i тваринами», «Пригоди непосидючого Бобика», «Правила догляду за домашніми собаками та котами». Для учнів середньої та старшої школи пройшли заняття «Життя домашніх і безпритульних собак та котів», «Ми відповідальні за тих, кого приручили», «Етичне ставлення до тварин», «Тварини та закони», «Взаємодопомога людей і тварин». Також учні НВК у рамках проекту «Біоетика» долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка».

Діти назбирали для чотирилапих більше ніж 100 кг корму та крупи, ліки, іграшки, теплі речі, та передали благодійну допомогу для стерилізації та вакцинації тварин міському товариству захисту тварин «Лада».

Переглядів: 93 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »