Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:01

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Надання соціально-педагогічної допомоги в Бахмутському НВК № 11
Надання соціально-педагогічної допомоги в Бахмутському НВК № 11

У рамках виконання державних, регіональних та міських програм «Формування здорового способу життя» серед учнів НВК №11 протягом  місячника  превентивного виховання та здорового способу життя соціально - психологічною службою проводилась профілактична та просвітницька робота з учнями на теми: «Стать та гендер», «Психологія симпатій», «Попередження насилля в сім’ї»,  «Кожна дитина має право на захист від фізичного та психологічного насилля в родині», «Торгівля людьми в Україні – причини поширення».  Основною метою діяльності психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, учнів, педагогічних  працівників, батьків.

Загалом інформаційною та просвітницькою роботою були охоплені учні 5-11-х класів. Також психолог Світлана Супоня та соціальний педагог Єлизавета Киричок проводили роз’яснювальну та попереджувальну роботу з членами сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Соціально-педагогічний патронаж спрямований на надання соціально-педагогічної допомоги соціально незахищеним категоріям вихованців, учнів з метою подолання ними життєвих труднощів та підвищення їхнього соціального статусу.

Психологічна служба НВК забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку вихованців, учнів, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створює умови для саморозвитку та самовиховання, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчального закладу.

Переглядів: 209 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »