Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:11

Головна » 2018 » Грудень » 1 » Найцінніший дар-життя
Найцінніший дар-життя

У рамках місячника здорового способу життя, з метою формування правової культури, пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді, формування здоров’язберігаючої компетентності учнів, орієнтувати дітей та молодь на здоровий спосіб життя, виховувати у них відповідальне ставлення до здоров’я, в Бахмутському НВК № 11 пройшов конкурс агітбригад серед учнів 5-7 класів «Найцінніший дар-життя».

У цікавій формі, творчо, позитивно, з гумором школярі висловлювали свою життєву позицію, закликали вести здоровий спосіб життя, займатися спортом та цінувати життя, сказати шкідливим звичкам «Ні!». Також учні у своїх виступах наголошували, що здоров’я – це бути гарними, стрункими, це довголіття, радість повноцінного життя. Це - не тільки сума знань, а й поведінка людини, сукупність її моральних якостей.

Переможцями конкурсу у своїх паралелях стали класні колективи 5-В класу, класний керівник Світлана Фокіна, 6-В класу, класний керівник Світлана Свистунова, 6-Г клас, класний керівник Оксана Валика, 7-Б клас, класний керівник Тетяна Ніколаєва. Лідери учнівського самоврядування, які виступили в ролі журі, подякували учасникам виступів за те, що вони намагалися розширити знання школярів про здоров'я, попередити про шкідливий вплив алкоголю, куріння, наркоманії, привертали увагу своїх однолітків до болючих проблем сьогодення. Президент шкільного Парламенту Богдан Свистун та Міністр спорту та фізичного виховання Родіон Кравченко нагородили переможців та учасників конкурсу почесними грамотами.

Переглядів: 53 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »