Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:34

Головна » 2019 » Лютий » 21 » Наші спортивні перемоги
Наші спортивні перемоги

Вітаємо учнів Бахмутського НВК № 11 з перемогами у чемпіонаті міста з плавання, які були присвячені 30-річчю виведення військ з Афганістану та Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Змагання проводилися з метою національно-патріотичного виховання, оздоровлення підлітків, виявлення спортивних можливостей, формування здорового способу життя, виховання свідомого ставлення до свого здоров’я.

Дівчата та юнаки змагались на дистанції 25 метрів. Серед дівчат усі призові місця одержали учениці з НВК № 11: найкращий результат показала учениця 7-В класу Олександра Носова, другою була учениця 6-В класу Поліна Левенштейн та третє місце у учениці 7-В класу Стрепетової Аліни. Серед юнаків друге місце посів учень 7-А класу Юрій Ситніченко, третє місце - Кирило Колота. У змішаній естафеті (4х25 метрів) команда НВК посіла друге місце. Усі переможці та призери змагань в особистому та командному заліку були нагороджені грамотами Бахмутського дитячо-юнацького клубу «Дельфін» Управління освіти Бахмутської міської ради .

Вітаємо переможців міського турніру шахістів за зайняте ІІ місце : учня 6-Г класу Родіона Кравченко, учня 8-В класу Микиту Роменського, та ученицю 9-Б класу Поліну Величко та їх керівника, учителя фізичного виховання Андрія Артюхіна! Вітаємо збірну команду хлопців 5-х класів з міні-футболу за зайняте ІІ місце у міських змаганнях та керівників Наталю Шовкопляс, Олександру Кунченко! Вітаємо всіх переможців та призерів змагань, бажаємо їм подальших перемог!

Переглядів: 117 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »