Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:33

Головна » 2018 » Лютий » 2 » (Не)дитячий погляд на війну учнів Бахмутського НВК№11
(Не)дитячий погляд на війну учнів Бахмутського НВК№11

Початок третього року праці молодіжної організації «Інтеграція через діалог» був відзначений Дванадцятою Молодіжною Академією яка відбулася 26-27 січня у місті Києві. За звичаєм, кожна академія має свою тематику, тож цього разу мова йшла про ЗМІ.

Ця Академія була організована серед переможців літературного (анти)конкурсу есе «(Не)дитячий погляд на війну». Серед учнів учасників цього заходу були учні Бахмутського НВК №11 Олександра Севрюкова та Матвій Гулідов.

Першого дня учасники мали змогу познайомитися та зібратися в команди, прослухати цікаві та інформативні лекції під назвою «Як (не) треба писати». Після обіду учасники академії мали змогу бути присутніми на справжній прес-конференції у медіа центрі УНІАН, та змоделювати власні ситуації, до яких потім решта учнів добирала запитання.

Наступний день було присвячено практиці, у якій учасники представили до уваги аудиторії власні пропозиції щодо покращення роботи друкованих видань.

Завершилась Дванадцята Молодіжна Академія фінальним словом координатора Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», Петра Кендзьора, нагородженням учасників, а також створенням ними «Дерева мрій», вщерть заповненого стікерами з інформацією про втілені задуми й очікування від заходу.

Переглядів: 269 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »