Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:25

Головна » 2019 » Лютий » 16 » Нехай пам’ятають про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя
Нехай пам’ятають про наших героїв, що за волю поклали безцінне життя

Із метою гідного вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів, присвячених увічненню великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян України, які загинули заради майбутнього кожного українця.

На класних годинах «Сила нескорених», «Жертовність та героїзм українського народу» та під час інформаційних годин «Реквієм Небесній Сотні» класні керівники 5-11 класів намагалися донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивали бажання стати гідними громадянами України, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Учні ще раз вшанували патріотизм і мужність громадян, які в лютому 2014 року боролися за захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Школярі захопливо дізнавалися про долі української молоді, студентів, школярів, науковців, викладачів, вчителів, художників, архітекторів, театральних режисерів, громадських активістів, які вийшли на Майдан, відстоюючи свою гідність, право України стати європейською державою. Ми схиляємо голови перед небесними героями, які своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і надала шанс збудувати нову європейську демократичну правову державу.

Переглядів: 146 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »