Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:52

Головна » 2018 » Листопад » 18 » Нехай сяють зірки з кожним роком яскравіше й сильніше, Славу приносячи тобі, ліцею!

У Бахмутському НВК № 11 відбулася значуща подія для кожного учня восьмого класу -Посвята в ліцеїсти. Цей день дуже особливий, оскільки учні отримують почесне звання «Ліцеїст» . Саме під час цієї події кожен учень зріднюється з ліцеєм і стає частиною великої родини.

Найвідповідальніша частина посвяти ліцеїстів – клятва. Восьмикласники щороку дають клятву, що будуть плідно навчатися, що готові стати частиною ліцейської сім’ї, підтримувати традиції навчального закладу і з гордістю носити почесне звання «ЛІЦЕЇСТ».

Із теплими словами привітання до восьмикласників звернулася заступник директора з ВР Олена Подопригора, яка зазначила, що справжній ліцеїст той, хто з гідністю і честю несе це ім’я. 59 учнів 8-А та 8-Б класів (класні керівники Анна Рудцька-Пожидаєва, Альона Жукова-Якубчак) склали клятву ліцеїста, пообіцявши гордо нести це високе звання та прославляти свій навчальний заклад.

Завершилося свято виконанням гімну ліцею НВК, що є храмом науки, мудрості й добра для всіх його вихованців, – еліти нації, надії батьків і вчителів, майбутнього країни.

Учні продовжуватимуть традиції ліцею, сумлінно навчаючись, знаннями примножать його здобутки, з любов’ю і вдячністю будуть згадувати найкращі роки свого шкільного життя.

Переглядів: 58 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »