Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 16.01.2019, 02:58

Головна » 2018 » Листопад » 26 » Нові перемоги юних краєзнавців Бахмутського НВК № 11
Нові перемоги юних краєзнавців Бахмутського НВК № 11

Вихованці клубу «Еколог» Бахмутського НВК № 11, яким керує вчитель географії Олена Друпп, завжди беруть активну участь у конкурсах та змаганнях еколого-туристичного та краєзнавчого напрямку. Мультимедійна презентація учениці 8-В класу Адель Дубрової «Бахмутський Бабин Яр» була визнана кращою в місті в номінації «Застиглі миттєвості» та направлена для участі в обласному етапі щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний».

Учениця 8-В класу Таміла Литвинова під керівництвом учителя трудового навчання Зої Моськіної, взяла участь у конкурсі саморобок «Торбинка», створивши цікавий наплічник для туристичного знаряддя. Робота дівчини перемогла в міському етапі та представляла наше місто на обласному етапі пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас заповідний».

Журі Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді відзначило роботи учениць НВК дипломами І ступеня. Для нагородження учениці разом із керівниками були запрошені на обласну підсумкову конференцію, що відбулася в місті Святогірськ. Там вихованці клубу відвідали виставку робіт переможців конкурсів, познайомилися з учнями інших навчальних закладів області, поділилися досвідом екологічної роботи, поспілкувалися з керівниками центру. Адель Дуброва презентувала свою роботу учасникам конференції та отримала схвальні відгуки.

Бажаємо подальших успіхів нашим краєзнавцям!

Переглядів: 60 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »