Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:19

Головна » 2017 » Листопад » 20 » Обирай Свободу рідному народу!
Обирай Свободу рідному народу!

«Герої не вмирають!» - саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок. Тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі. Ті, для кого "справедивість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.
Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні.
Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. І хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв. Щоб ми пам'ятали - хто і за що загинув. Щоб ми їх не зрадили.

Реалізація громадянсько-патріотичного виховання в Бахмутському НВК № 11 відбувається за допомогою становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, і забезпечувати її національну безпеку, знати свої права і обов’язки, цивілізовано відстоювати їх, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру і злагоді в суспільстві.

У рамках відзначення Дня Гідності і Свободи у НВК для учнів 7-11 класів організовано перегляд та обговорення  документального фільму "Революція Гідності. Як це було". Учні мали змогу побачити унікальні кадри та почути спогади очевидців та волонтерів, які перебували на Майдані під час тих визначних подій.
Також пройшла загальношкільна акція, під час якої учні разом із педагогами та батьками висаджували кущі ялівця у Зимовому саду НВК та на подвір’ї.

Відбулися виховні бесіди, години спілкування, історичні уроки «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ» ( для учнів 1-4 класів),  «Громадянський подвиг учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності!» ( для учнів 5-8 класів),  «Небесна Сотня- герої незборені, найкращі, найвідважніші  сини»  ( для учнів 9-11 класів), а у шкільній бібліотеці почала роботу виставка «Вони увійшли у безсмертя», присвячена героям Небесної сотні.

Під час виховних годин учні та вчителі вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув за свою країну, за свій народ, за свободу, за суверенність. Олена Чухлєбова та Наталя Собур провели  засідання клубу «Правознавець» з метою вшанування пам'яті Героя України Дмитра Чернявського та клубу «Журналіст» -«Європейський шлях розвитку України».

В рамках проведених акцій, через зв'язок поколінь ми  хочемо передати усім віру, надію і любов до рідної землі, до героїв-захисників країни.

Переглядів: 244 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »