Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:31

Головна » 2019 » Січень » 19 » Обмін досвідом між громадськими організаціями Бахмута та Тернополя
Обмін досвідом між громадськими організаціями Бахмута та Тернополя

До старшокласників Бахмутського НВК № 11, членів громадської організації «Турбота»,  завітали представники громадської організації «Сокіл» з м. Тернопіль. «Сокіл» - молодіжне військово-спортивне товариство, яке ставить за мету розбудову українського суспільства та держави.

Під час зустрічі студенти, члени громадської організації «Сокіл», розповіли про основний напрямок  своєї діяльності  -  національно-патріотичне виховання української молоді. В основі своєї діяльності «Сокіл» покладає ідеологію українського націоналізму і виховує у своїх членів любов до Батьківщини, вшанування національних традицій та звичаїв, повагу до батьків, вивчення національної історії та змагання за те, щоб українці зайняли панівне становище у своїй державі, повноцінно впливали на політичне життя краю та розвиток української нації в майбутньому.

Старшокласники НВК дізнались і про напрямки діяльності організації: спортивно-вишкільний, культурно-масовий, історико-пропагандистський. Гості продемонстрували відеоролик про діяльність своєї організації та презентацію з фотографіями різноманітних заходів.

У свою чергу лідери шкільного самоврядування та представники шкільного Парламенту Бахмутського НВК розповіли про діяльність клубів громадського об'єднання «Турбота». Протягом тривалого часу об’єднання пройшло від перших сходинок свого впровадження до набуття певного досвіду роботи.

Учні Бахмутського НВК № 11 стали глядачами вертепу, який показали студенти  в рамках власного різдвяного проекту. Від написання сценарію до підбору колядок та костюмів - все створили та придумали самі. Традиційний український вертеп в сучасній інтерпретації вже встигли побачити військові на прифронтових територіях у Донецькій області, гості фестивалю хорової музики «Різдвяні піснеспіви», який проходив у Комунальному закладі культури «БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ЄВГЕНА МАРТИНОВА» за підтримки Бахмутської міської ради, Школи мистецтв міста Бахмута та духовенства міста Бахмута.

Усе це яскраве дійство включало виконання рядженими танців, драматично - ігрових епізодів, приспівок, ритуальних дійств, що мали колись магічне значення.

Олена Подопригора, заступник директора з виховної роботи разом із старшокласниками  щиро подякувала акторам за те, що вони з особливою любов’ю і піклуванням ставляться до  фольклорного надбання, народженого фантазією й віруваннями українського народу, бережуть його і удосконалюють та зазначила, що обряд щедрування, який показали київські студенти, увібрав в себе національний колорит та менталітет нашого народу, є зразком   народної художньої творчості.

Переглядів: 136 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »