Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:09

Головна » 2018 » Травень » 26 » Одинадцять зоряних літ пролетіло, незабутніх, ясних шкільних літ
Одинадцять зоряних літ пролетіло, незабутніх, ясних шкільних літ

У шкільній оселі свят завжди багато, але травень приносить до школи  незвичайне свято - прощання зі своїми випускниками, свято Останнього дзвоника.

Уся школа радіє цьому дню, дню початку літніх канікул. Але для 58 хлопців та дівчат Бахмутського НВК № 11 це був день прощання з рідною школою та вителями, відліком початку найбільшої зміни в житті.

На лінійці кращі учні отримали стипендії від міського голови Олексія Реви, які вручила їм  заступник міського голови Тетяна Савченко .

Привіт із чарівної країни дитинства передали випускникам найменші мешканці шкільної родини  НВК- першокласники! Щоб одинадцятикласники завжди пам’ятали свої шкільні дні, першачки вручили кожному випускнику дитячі дзвіночки.

Випускники у своєму слові висловили найщирішу подяку  своїм класним керівникам та всім учителям за любов, турботу й піклування, за те, що вони підтримували, співчували, брали участь, розділяли  успіхи, невдачі, вели до знань, знаходили до кожного індивідуальний підхід, приділяли увагу, вчили життю, роботі в команді, вірили в успіх своїх підопічних, велику подяку  самій світлій і радісній порі, яка зветься «Шкільні роки».

Зворушливо та тендітно закружляли випускники у шкільному прощальному вальсі.

З вітальним словом до великої шкільної родини звернулася директор школи Світлана Василенко, яка побажала щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками життєвого шляху, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій.

Благословити своїх дітей прийшли і батьки випускників.

Також привітати зі святом останнього дзвоника учнів, випускників, учителів та батьків  завітали заступник міського голови   Тетяна Савченко,   засновник благодійного фонду «Дар»  Дмитро Рева, голова ММК Управління освіти Тетяна Донченко,   голова Піклувальної Ради НВК Вікторія Лещінер.  p> Учні отримали у подарунок грошовий сертифікат від  благодійного фонду «Дар».

Випускники випустили у небо голубів та повітряні кульки, в які вклали усі свої мрії, бажання, спогади. Під сводом рушників та гілочок верби випускники залишили святкову лінійку та відправились на останній у своєму житті шкільний урок.

Бажаємо усім учням сонячного  літа та незабутніх канікул, а випускникам - вдалого вступу до вищих навчальних закладів!

Ми віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! У добру путь, випускники!

Переглядів: 95 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »