Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:30

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Охорона праці - запорука життя
Охорона праці - запорука життя

Питання охорони праці та безпеки життєдіяльності дедалі частіше стоїть на порядку денному при організації навчально-виховного процессу. Із метою профілактики травматизму  у Бахмутському НВК № 11 було  проведено  Тиждень охорони праці, в рамках якого проведено заходи «Це повинен знати кожен», «Правила поведінки в школі», «Профілактика інфекційних захворювань».

Учні на заходах «Безпека праці батьків - моє щасливе майбутнє», «Пам'ятка своїм батькам із безпечної  праці»  ознайомилися зі страшною статистикою: оцінками Міжнародної організації праці, щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.
Увага учнів була привернута до масштабів проблеми, до шляхів просування культури охорони праці, до невирішених проблем охорони праці.

Проведення Тижнів з охорони праці у навчальних закладах  спонукає не лише учнів до усвідомлення всієї важливості дотримання вимог безпеки під час професійно-практичної підготовки на виробництві.

Для учнів початкової ланки було проведено конкурс малюнків «З бережемо своє життя».

Учні НВК активно долучились до міського конкурсу селфі «Професія моїх батьків». Дарина Разумова, учениця 2-Г класу, стала переможцем міського конкурсу, отримала диплом ІІІ ступеню та подарунок.

Переглядів: 68 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »