Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 21.10.2018, 19:20

Головна » 2018 » Вересень » 15 » Олімпійське свято у Бахмутському НВК № 11
Олімпійське свято у Бахмутському НВК № 11

У рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, з метою пропаганди здорового способу життя та популяризації спорту та активного відпочинку,  учні 6-В класу Бахмутського НВК № 11, класний керівник Світлана Свистунова, разом із вчителями фізичного виховання Наталею Шовкопляс та Олександрою Кунченко  відправились до Ямпольського лісництва  на спортивне свято «Юні олімпійці».

Були проведені різноманітні естафети та ігри на свіжому повітрі. Маленькі спортсмени спробували свої сили також у спортивному орієнтуванні.

Юні спортсмени показали свою спритність, витривалість та швидкість під час проведення спортивних змагань.

Учні долучилися до олімпійського руху в Україні та ще раз згадали ідеї олімпізму.

Також учні із задоволенням відвідали дендропарк та навідались до забавних страусів.

Під час Олімпійського уроку, який пройшов у 1-11 класах, учні НВК, переможці обласних, Всеукраїнських, Міжнародних змагань, учителі фізкультури ділилися зі своїми однокласниками своїми спортивними досягненнями, перемогами, розповідали про вид спорту, яким займаються. Для учнів було проведено екскурс у світ Олімпійського спорту, а також вони познайомились із символікою олімпійського руху, більше дізналися про досягнення українських спортсменів на олімпіадах.

Переглядів: 79 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »