Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2020 » Січень » 25 » Острів справжніх скарбів Бахмутського НВК № 11
Острів справжніх скарбів Бахмутського НВК № 11

Про що ви думаєте, коли чуєте слова «острів скарбів»?

Острів скарбів – це не просто частина землі серед розбурханого океану, на якій заховано золото. Це пірати, пригоди, скарби, так? Всі ці асоціації виникають у нас вже більше 200 років завдяки Роберту Стівенсону і його роману «Острів скарбів». Книга приваблює не лише цікавими пригодами. У її героїв ми вчимося знаходити вихід з будь-якої ситуації та долати найскладніші перешкоди. Учні 5-го класу разом із завідувачкою бібліотеки Бахмутського НВК № 11 Інессою Заворотньою самі відчули себе шукачами пригод або, навіть, трохи піратами на заході під назвою «Доля сміливих любить» за твором Р. Стівенсона «Острів скарбів».

Для початку учні об’єдналися в команди за допомогою чарівної скрині мерця, з якої витягали наліпки з символами своєї команди. Протягом заходу учні перевіряли свою кмітливість, артистичність, вміння працювати у команді та навіть орієнтуватися за сонцем! Загальними зусиллями сундук старого пірата було знайдено! Але він виявився… порожнім! Бібліотекарка звернула увагу учнів на те, що кожна людина по-різному сприймає поняття «скарб» але водночас - це щось цінне, корисне, велике…Так і герої роману «Острів скарбів», розшукуючи скарб, прагнули бути не тільки багатими, але й щасливими. Письменник намагається звернути увагу читача не на самі пошуки скарбу, а на те, що скарб має символічне (приховане) значення.

Саме тому учні наповнили ту порожню скриню справжніми скарбами, за якими варто вирушати у подорож, щоб припинити, нарешті, вбивства, насилля, зраду, підлість. Діти записали на невеличких аркушах назву свого «скарбу», а потім положили її до скрині. І наостанок, зауважимо, що «Острів скарбів» – це не просто частина землі серед розбурханого океану, на якій заховано золото. Ця назва має символічне значення. У душі кожної людини повинен бути острів, де містяться добро, порядність, милосердя, любов. Саме це і є найбільшими скарбами.

Переглядів: 37 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »