Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:46

Головна » 2020 » Лютий » 14 » П’ятикласники Бахмутського НВК № 11 розробляли власний «Кодекс честі»
П’ятикласники Бахмутського НВК № 11 розробляли власний «Кодекс честі»

Як показує досвід, найбільше цінується те, що зроблене самостійно. Не стане виключенням і «Кодекс честі класу», розроблений учнями 5-В класу Бахмутського НВК № 11 разом із класним керівником Тетяною Стьопіною, під час проведення позакласного заходу.

Дітям добре відомі вимоги щодо правил поведінки у закладі освіти. На жаль, не всі і не завжди дотримуються цих вимог. Часто виникають конфлікти та суперечки між однокласниками. Щоб нагадати про необхідність виконання простих правил поведінки для комфортного співіснування у класному колективі, учням було запропоновано самостійно сформулювати та записати правила, які вони вважають за потрібне виконувати у школі. Всі правила було умовно розділено на п’ять блоків: «Поведінка у закладі», «Стосунки у класі», «Ставлення до праці», «Здоровий спосіб життя» та «Участь у громадському житті». Учні об’єдналися у групи і працювали над одним з цих блоків, а потім обмінювалися ними, щоб оцінити роботу однокласників та додати щось своє. Зацікавленість учнів була очевидною. Кожен долучився до спільної справи, намагалися згадати якомога більше правил, старанно оформлювали свої записи на кольорових сторінках.

Маємо надію, що наявність у класному куточку такого «Кодекса честі», створеного самими учнями, стане у нагоді у повсякденному процесі виховання та навчання, а також при вирішенні конфліктів у класі.

Переглядів: 24 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »