Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:58

Головна » 2020 » Лютий » 1 » Пам’ятні заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у Бахмутському НВК № 11

У День пам’яті жертв Голокосту учні Бахмутського НВК №11 згадали про один з найжахливіших злочинів нашого часу - про систематичне вбивство шести мільйонів єврейських чоловіків, жінок і дітей, та мільйонів інших людей нацистами і їх посібниками під час Голокосту.

Учні та педагоги розкрили зміст поняття «голокост», з’ясували причини його виникнення, охарактеризувати його особливості. Класними керівниками та студентами-практикантами Горлівського інституту іноземних мов Марією Кривенко, Лам’єю Мохасін були підготовлені і проведені години спілкування, уроки-реквієми, години пам’яті за темами: «Ціна чужої війни», «Голокост – шрам на серці людства», «Голокост – трагедія і героїзм», «Голокост – це жах, це біль, «Гірка пам'ять голокосту», «Голокост – лихо ХХ століття», «Голокост – злочин проти людства», «Свіча Голокосту не згасне».

Діти переглянули документальні фільми та уривки художніх фільмів. Учні також звернули увагу на те, що насильницький екстремізм, напади на релігійні місця свідчать, що антисемітизм, а також інші форми релігійної нетерпимості, расизм та упередженість досі існують у нашому суспільстві. Шкільні бібліотекарі підготували виставку «Пам’яті жертв Голокосту». Протягом тижня учні НВК мали можливість ознайомитися з історичними матеріалами, продивитися фотоматеріали.

Переглядів: 38 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »