Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:26

Головна » 2018 » Грудень » 1 » Парламентські вибори у Бахмутському НВК № 11
Парламентські вибори у Бахмутському НВК № 11

Вищим органом учнівського самоврядування Бахмутського НВК № 11 є учнівська конференція, яка скликається раз на рік. Основне завдання конференції –підбити підсумки року діяльності учнівського самоврядування, затвердити програми діяльності та проекти. Також загальноучнівська конференція є головною формою безпосередньої демократії учнівського самоврядування і дає змогу здійснювати волевиявлення всього учнівського колективу.

На конференції були присутні учні-лідери класів, адміністрація та педагоги. Було представлено програми п’ятьох кандидатів: Олександри Михальченко, Богдана Свистуна, Родіона Кравченка, Яри Мохасін, Карини Роменської. Учні проголосували за кандидатів у Президенти учнівського самоврядування. За результатами голосування Богдан Свистун, учень 9-А класу, став новобраним Президентом шкільного Парламенту.

Також на конференції було затверджено річний план роботи Міністерств на 2018-2019 н.р. та були обрані лідери міністерств. активну життєву позицію учнів, виробити вміння, звичку активно діяти у розв'язанні найважливіших питань життя країни, свого колективу.

Зі словами побажання успіху шкільному Парламенту виступила заступник директора з ВР Олена Подопригора та виразила сподівання, що усі лідери шкільного самоврядування НВК стануть лідерами нової формації, людьми компетентними, відповідальними та здатними мислити неординарно, молоддю, яка має організаторські здібності, спрямовані на активну участь у громадському житті. Бажаємо новому Парламенту плідної та творчої роботи у наступному році!

Переглядів: 55 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »