Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:20

boysfgdf453
Головна » 2019 » Листопад » 6 » ПДС «Безпечне середовище, як ключова компетенція НУШ» для педагогів Бахмутського НВК №11

З метою вдосконалення рівня психологічної компетентності педагогічних працівників Бахмутського НВК №11 практичним психологом Єлизаветою Киричок був проведений постійно діючий семінар із класними керівниками 6 – 9-х класів на тему «Безпечне середовище, як ключова компетенція НУШ», який був спрямований на формування вмінь і навичок створення безпечного учнівського середовища для реалізації освітніх змін відповідно до концепції Нової української школи.

В процесі реформування системи освіти, конфлікти між різними учасниками освітнього процесу, проблеми цькування (булінгу) і насильства в шкільному середовищі найчастіше стають перепоною для досягнення мети всебічного розвитку дитини. Тож на заході педагоги опанували дієві методики щодо попередження конфліктів та їх розв’язання, ознайомилися з відновними практиками у освітньому процесі закладів освіти. Також педагогам було запропоновано виконати вправу «Сучасна школа», піл час якої вони створили портрети успішного учня та вчителя у ХХІ столітті.

Учасники ПДС мали можливість прогулятися галерею «Сучасні діти» та поглибити знання про особливості сучасних дітей, аудіалів, візуалів, кінестетиків, дітей з кліповим мисленням та покоління Z. Під час семінару педагоги опанували навички створення безпечного середовища в учнівських колективах, оволоділи практичними навичками використання техніки «Я-твердження», сформували ненасильницьку модель поведінки та комунікації.

Переглядів: 82 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »