Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:33

Головна » 2020 » Січень » 30 » Педагогічна рада в Бахмутському НВК № 11
Педагогічна рада в Бахмутському НВК № 11

У Бахмутському НВК № 11 пройшло засідання педагогічної ради «Розробка Концепції НВК, спрямованої на формування та розвиток освітнього середовища НВК задля успішної соціалізації учнів, професійної самореалізації вчительства і партнерства з батьками шляхом активізації впровадження реформи освіти України». Під час ради педагоги, адміністрація, лідери учнівського самоврядування та студенти-практиканти Горлівського педагогічного інститута іноземних мов працювали над створенням Концепції розвитку НВК.

Педагогічний колектив НВК прослухав фрагменти відеолекції від кандидата наук з державного управління, доцента, завідувача кафедри освітнього лідерства Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Гринченка Костянтина Линьова.

Заступник директора з ВР Олена Подопригора провела для педагогів огляд сучасних освітніх трендів, які набувають популярності в Україні:освіта онлайн, персонізація навчання,Storytelling, авторська методика, челендж, неофіційна обстановка, коучинг, hi -teach у світі hi –teck, навчання упродовж усього життя знанням, які ще не існують,роздержавлення школи, глобальна освіта з індивідуальним дотиком, EQ школи, яка підсилить у дитини смак до життя (школа радості), новий освітній простір.

Психологи НВК Єлизавета Киричок, Ольга Іванова підготували аналіз анкет для опитування вчителів, учнів та батьків з метою якісного аналізу проблем і потенціалу нашого закладу. Над відповідями на запитання анкет активно працювала спільнота батьків, учнів та педагогів.

Творча група педагогів представила SWOT - аналіз ситуації у школі. Ініціативна група вчителів розглянула сильні, слабкі сторони внутрішнього середовища школи, а також можливості та ризики зовнішнього середовища. Окремою групою працювали лідери учнівського самоврядування, командири класів, активісти, члени шкільного Парламенту, які здійснювали власний SWOT – аналіз. Усі групи презентували свої доробки та визначили основні наявні проблеми і потреби НВК, сильні та слабкі позиції, проаналізували внутрішні можливості закладу.

Робота над Концепцією розвитку НВК проходила у чотирьох локаціях:«Створення моделі НВК як освітнього середовища, яке забезпечує формування компетентного випускника», «Філософські засади розвитку закладу освіти», «Створення моделі випускника НВК», «Створення моделі педагога НУШ». Педагоги визначились із місією – «Ми створюємо розвиваюче освітнє середовище для зростання нового покоління українців, яке змінить світ на краще», візією - «НВК-інноваційний заклад з демократичною культурою навчання, спрямований на формування покоління нової української інтелектуальної еліти, людей з новим мисленням та потужною спроможністю впливати на своє життя, країну та сучасний світ», цінностями НВК-« людина, держава, свобода, лідерство, демократія, громадянська ідентичність, гідність, патріотизм, відкритість, чесність, духовність, професіоналізм», визначили орієнтири на реалізацію компетентнісного підходу, що базується на розвитку та вихованні дитини - учня, здатного впливати на власну освітню траєкторію, зіставляючи її з національними та загальнолюдськими досягненнями, на навчанні учнів проєктувати та формувати активні моделі життя, моделі успішної людини.

Також увесь педагогічний склад НВК на чолі з директоркою Наталею Дроздовою та представники учнівства виразили прагнення бути інноваційним закладом освіти, який є простором для впровадження глобальних освітніх змін та розвитку освіти в Україні, закладом, де навчають не лише академічним знанням, але й актуальним моделям успішності, практичним навичкам та вмінням, які відповідають сучасним викликам глобального світу, використовувати кращі практики українського та зарубіжного досвіду, зарубіжних партнерів та менторів. Педагогами було затверджено Положення про загальношкільний конкурс комп’ютерної графіки «Цифрографіка», Положення про діяльність Docuклубу медіапросвіти з прав людини «Тримай меседж».

Педагогічну раду завершено. Працюємо над створенням освітнього середовища, яке забезпечує формування компетентного випускника, здатного до успішної майбутньої життєтворчості, особистісного та професійного самовизначення шляхом тісної взаємодії та партнерства в системі «здобувачі освіти - батьки здобувачів освіти - педагоги» на основі демократизації, гуманізації, співпраці, співтворчості.

Переглядів: 48 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »