Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:26

Головна » 2019 » Листопад » 22 » Перемога учнів Бахмутського НВК № 11 на фестивалі гумору «Ліги майбутніх поліцейських» «LEAGUESMILE»

16 листопада члени ГО «Молодіжна Ліга Майбутніх Поліцейських» Донецького регіону об’єдналися, щоб відсвяткувати 4-ту річницю створення організації та довести, що молоде покоління творить майбутнє України. Історія молодіжної організації почалася у 2015-му, коли всього 20 дітей з населених пунктів на лінії розмежування стали учасниками проєкту поліції Донеччини та Закарпаття «Схід і Захід – разом».

Саме працівники поліції підтримали та зіграли вирішальну роль у створенні Ліги. Наразі в Донецькій області діє 22 територіальні ланки молодіжної організації, що об’єднали у своєму складі майже двохтисячну команду активних, принципових і творчих людей, які мають бажання сприяти діяльності Національної поліції, розвивати власний потенціал та будувати нову країну! За чотири роки роботи у взаємодії з поліцією Донеччини 70 лігівців вступили до вищих навчальних закладів системи МВС України.

Сім команд дотепних, креативних представників сучасної молоді зійшлися у м. Покровську у гумористичних змаганнях, аби продемонструвати суспільству свою активну громадську позицію та неординарність. Заступник начальника Головного управління Нацполіції в області Василь Остапчук відзначив: «За ці роки «Ліга майбутніх поліцейських» стала потужним молодіжним рухом Донеччини. Впевнений, що ті соціальні ініціативи, сучасні міжнародні практики, креативні проєкти, які її представники втілюють у життя разом з поліцейськими, - врятують ще не одне життя!» У фестивалі гумору змагалися команди лігівців зі Слов’янська, Мар’янки, Мариуполя, Краматорська, Покровська, Бахмута та курсанти Донецького Юридичного Інститута.

Місто Бахмут представляли учні Бахмутського НВК № 11, керівники Ірина Махник та Олена Подопригора. ІІІ місце посіла команда м. Краматорськ «Діти прокурора», ІІ – команда м. Покровськ «Копи» та І місце – команда учнів Бахмутського НВК № 11 «Бахмутський патруль». Учасники фестивалю отримали пам’ятні подарунки та море позитивних вражень. Виставка спецтехніки, майстер-класи від кінологів та вибухотехніків, польова кухня та яскраві виступи молоді зробили святковий день незабутнім.

Переглядів: 73 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »