Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:43

Головна » 2018 » Червень » 8 » Перетворимо крапку в кому!
Перетворимо крапку в кому!

Із 31 травня по 1 червня 2018 року в місті Києві відбулось 17 фінальне заняття молодіжної академії, що проводилась в межах проекту «Інтеграція через діалог». В усіх 17-ти заняттях брали участь учні Бахмутського НВК №11. Учасники працювали над дослідженням тих чи інших тем, присвячених сучасним проблемам, проблемам нашої держави, пошуком нових форм співпраці дітей з різних куточків України. На фінальне заняття академії були запрошені учні нашої школи: Аліса Аносова, Анастасія Бондарєва, Матвій Гулідов, Аліна Зуєва та Мар’яна Кременчуцька. Очулював нашу делегацію локальний координатор по місту Бахмут, учитель історії та правознавства, Володимир Сутковий.

У ході заходу учні працювали в чотирьох групах над різними темами, але основне заняття було присвячене вмінню складати грантові проекти. В Українському Будинку Вчителя за результатами спільної праці проходила презентація. Під час неї відбулося представлення книги «(Не)Дитячий погляд на війну», авторами якої були діти, в тому числі й учні Бахмутського НВК. Усього в книгу ввійшли 111 історій від 108 авторів зі всієї Украйни. Організатор Тарас Олексин назвав книгу фінальним акордом інтеграції.

Також учням запам’яталося відвідування Верховної Ради, де вони змогли відчути подих створення законів, побачити робочі місця народних обранців. На підведенні підсумків виступили керівник проекту Петро Кендзьор, представники МОНУ, АПУ, також виступив Володимир Сутковий, як локальний координатор. Закінчили захід піснею «Україна», яку виконала учениця НВК Мар’яна Кременчуцька. На згадку про участь в академії всі учасники отримали книгу, «проект» колективної праці, рюкзачки і пам’ятні брілки.

Знайомство зі столицею й участь у програмі надовго залишиться в пам’яті учнів. Учасники щиро вдячні організаторам проекту «Інтеграція через діалог». І як говорив Петро Кендзьор: «Це фінальна академія, але не остання. За 2 роки спільної праці не тільки організаторів, а всіх учасників інтеграції, ми маємо позитивний результат. Ми не збираємось оглядатися назад, ми будемо шукати перспективи і проводити академії, залучати молодих людей зі всіх куточків України. Як кажуть: «Перетворимо крапку в кому!».

Переглядів: 144 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »