Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 22.09.2018, 14:39

Головна » 2018 » Травень » 3 » Перші кроки до вершин педагогічної майстерності
Перші кроки до вершин педагогічної майстерності

Добре усвідомлюючи слова великого педагога В.О. Сухомлинського про те, що «...молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, завдяки обстановці творчої праці педагогічного і учнівського колективів», у Бахмутському НВК№11 одним із  пріоритетних напрямів методичної роботи з педагогічними кадрами є становлення молодого вчителя. Завдяки продуманій, цілеспрямованій діяльності адміністрації та педколективу склалася ефективна система роботи з молодими вчителями Андрієм Якубчаком, Олександрою Кунченко, Веронікою Моїсеєвою, вихователями ГПД Оксаною Гусаровою, Тетяною Шпинюк.

Із  метою розвитку творчих здібностей учителя-початківця та підвищення її професійної майстерності з 23 по 27 квітня було проведено Тиждень молодого вчителя. Програма Тижня була насиченою та різноманітною. Він розпочався з засідання школи молодого педагога, якою керує учитель-методист Чернецька Н.О. Наступним етапом  було проведення  персонального діагностування, спрямованого на визначення рівня психолого- педагогічної, фахової та методичної підготовки молодого педагога. Надзвичайно цікавими та пізнавальними були відкриті уроки молодих учителів, у ході яких молоді фахівці демонстрували свою професійну компетентність, ґрунтовні знання предмету, творчий підхід у проведенні уроку.

Команда педагогів-наставників  Надія Чернецька, Наталя Антонюк, Людмила Сизова, Наталя Шовкопляс розробили та подарувала молодим учителям методичний посібник «Поради досвідчених колег».

Переглядів: 102 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »