Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:11

Головна » 2018 » Травень » 7 » Підсумки тижня кафедри природничих наук Бахмутського НВК № 11.
Підсумки тижня кафедри природничих наук Бахмутського НВК № 11.

Традиційно тиждень кафедри проходив в період різноманітних екологічних подій:  «Дня Парків», «Дня Птахів», «Захисту першоквітів», «Дня Землі» та ін.. Тому Тиждень кафедри природничих наук розпочався  з виставки плакатів та фотографій, присвячених спостереженню дітей за хатніми тваринами, малюнкам першоквітів та різнобічної екологічної тематики. Команда учнів НВК під керівництвом вчителя Друпп О. В. прийняла участь в міському етапі обласної акції «Проліска». На уроках біології, вчитель Бак В. Ф., учні 6-7-х класів захищали творчі природничі проекти, які виконували протягом канікул з тем: «Спостереження за весняними явищами в природі», «Спостереження за хатніми тваринами», «Вегетативне розмноження рослин», «Екскурсія в природничій музей».  Вчителі Друпп О. В., Мінасян А. Г., Шабан М. І. провели інтерактивну гру для 7-8 класів «Що? Де? Коли?». Командам учнів були запропоновані різноманітні питання у вигляді цікавих презентацій та відео, з якими вони не тільки працювали, а отримували можливість стати обізнаними в важливих екологічних питаннях.

Учні 6-Б класу на уроці біології відвідали читальний зал міської бібліотеки та прийняли участь в екологічній грі, яку підготувала співробітник бібліотеки Захарова Ніна Олексіївна «Чи відомі тобі птахи Бахмуту та Бахмутського району?». Вона використала відео та фотоматеріал свого сина Захарова Олександра, випускника НВК № 11, про що розповіла учням та заохотила їх самостійно спостерігати за птахами.Вчителі кафедри організували екологічну гру «Екологічний експрес» 20.04. для учнів 5-6. Для молодших школярів готували запитання та оформлювали екологічні зупинки учні 8-Б класу. Мандрівка команд проходила через 7 зупинок, а закінчувалась загальною станцією «Малюнок». Під час гри учні виготовили плакати на екологічну тематику та представили їх перед вболівальниками.

За результатами конкурсу кожна команда отримала грамоти.Учні 8 -11 класів прийняли участь в засіданні шкільної секції МАН, на якому прослухали доповіді з наукових робот та екологічні проекти: Тузової Лариси, Кодоли Ганни, Піліпчатіної Лізи (8-Б), Зуєвої Аліни (11-А), Нечаєвої Аліни, Винтонович Софії. (10-Б). Друпп О.В. та Бак В.Ф. розповіли присутнім, як готувати наукові роботи та природничі проекти. За підсумками роботи шкільної секції МАН, учні 8-Б класу виявили бажання прийняти участь в дослідницькій роботі МАН в наступному році.Відкритий урок з біології було підготовано та проведено  вчителем Бак В.Ф. для інтегрованої групи, яку склали учні 8-Б, 10-А, 11-А. Тема уроку: «Людина як відкрита система. Системний підхід при визначенні хвороб людини» Підтема: «Думки людини та пріонові хвороби». На уроці було застосовано біоетичні підходи до викладання біології, при яких наукові факти викладались з урахуванням загальних законів буття та наводились аналогії між ними та моральною поведінкою людини.За підсумками участі в заходах Тижня кафедри природничих наук, учні та команди класів були нагороджені грамотами та подяками.

Конкурс малюнків на екологічну тематику команди 6-В та 6-А класів

Підсумки гри «Екологічний експрес». Отримання грпмот та дипломів командами 5-6 класів

Представлення малюнків та плакатів на екологічну тематику

Переглядів: 60 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0