Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:30

Головна » 2017 » Травень » 18 » Підводимо підсумки участі у Литовсько-Українському  проекті «На шляху до змін»
Підводимо підсумки участі у Литовсько-Українському  проекті «На шляху до змін»

Протягом вересня 2016 року педагоги міста Бахмута із НВК № 11 брали участь у практичній частині проекту «На шляху до змін» у рамках реалізації двостороннього Литовсько-Українського проекту «Підтримка у сфері освіти постраждалих від конфліктів східних регіонів України» у місті Вільнюсі.
       Для підведення підсумків проекту до Бахмутського НВК завітав керівник проекту Валдас Янкаускас, директор Молодіжного центра дітей та юнацтва міста Вільнюс.
       Педагоги та учні НВК, учасники проекту, радо зустріли гостей. Ліза Портнова та Володимир Барко провели екскурсію школою, показали, які відбулися зміни у шкільному просторі та житті учнів. За допомогою медіа- презентації  та живого спілкування діти та педагоги розповіли про вплив проекту на їхній світогляд, роботу шкільного самоврядування, на формування лідерських якостей, особистих та соціальних компетенцій, самореалізацію учнів, міжкультурну комунікацію, на неформальне навчання на уроках.
   Валдас Янкаускас був дуже радий зустрітися з учасниками проекту та дізнатися про результати проекту,  впевнитися,  що мета проекту була досягнута. Він зазначив, що  задоволений змінами у НВК, що школа,  за кошти проекту, отримала Wi-Fi, який значно покращить якість освіти, зробить уроки продуктивнішими та цікавішими.
       Валдас побажав усім успіху у житті та бути активним громадянами у суспільстві.
       Дякуємо литовським освітянам за небайдужість до проблем України та внесок у освіту українських дітей!

Переглядів: 258 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »