Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:01

Головна » 2018 » Травень » 11 » Планування дій та заходів демократичних змін у Бахмутському НВК
Планування дій та заходів демократичних змін у Бахмутському НВК

Прагнучі демократичних перетворень освітньо-виховного середовища Бахмутського НВК№11, ініціативна група батьків, педагогів та учнів зустрілася з  тренерами-консультантами програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» Галиною Ломакіною та Іриною Рибак.

Команда однодумців-реформаторів зібралася, щоб  визначити, у яких напрямках може розвиватися шкільне демократичне середовище закладу. Учасники заходу спочатку взяли участь у грі «Маска», яка допомогла сконцентрувати увагу присутніх на спільне виконання поставлених завдань. Наступним етапом було занурення в аналіз моніторингу рівня розвитку демократичної культури у педагогічному колективі,  серед батьків та учнів закладу; проектування головних сфер розвитку НВК, планування дій та заходів із метою покращення ситуації за трьома сферами демократичних змін та подальшої оцінки їхньої результативності.

Використовуючи Інструмент демократичного розвитку школи, ініціативна група розробила пропозиції щодо проведення конкретних дій та заходів, які, на їх думку, можуть допомогти досягти позитивних демократичних змін Так, наприклад, демократизація процесу прийняття рішень у НВК сприятиме покращенню відносин з батьками та громадськістю, а вивчення прав людини в рамках окремих предметів допоможе всім учасникам освітнього процесу усвідомити свої права та обов’язки.

Протягом активної співпраці  учасники заходу ще раз упевнилися, що Бахмутський НВК впевнено крокує в правильному напрямку – до демократичного розвитку  освітньо-виховного середовища.

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »